dsgn dsgn
Tālr. uzziņām d.d.26667711 (9 - 17)
 
Sākums / Mājai, pastaigām un ceļojumiem / Ķengursomas, mugursomas un slingi /

Ķengursomas, mugursomas un slingi »
Bērnu slings

Ražotājs: Poofi (ES, Polija)
Visi šī ražotāja produkti
Apraksts:
Poofi slinga soma sastāv no:

slinga – šalles
mugursomas
instrukcijas

no 3 mēnešu vecuma

Mazulis slingā atrodas tikpat dabiskā pozā kā māmiņai uz rokām, kas ļauj mazulim sajust jūsu mīlestību un drošības sajūtu. Visi bērna stāvokļi šāda veida pārsējos ir ērti un droši kā mazulim, tā pieaugušajam. Izmantojot slingu, Jūs atbrīvojat savas rokas, un kas nav mazsvarīgi, vienmērīgi sadalāt bērna svara radīto slodzi uz pleciem, mugurkaulu un jostas daļu.

Slings ir radīts no speciāla materiāla, kuru izveidoja mūsu speciālisti laboratorijās un speciāli piemēroja Jūsu un mazuļa vajadzībām un ērtumam. Soma ir stilīga un ar kabatiņām uz somas, kā arī uz paša slinga, kur var sildīt savas rokas vai arī salikt visādus niekus. Mūsu produkts ir veidots no elestīga auduma, kura sastāvā ir 95% kokvilnas un 5% elestāna, kuri savā starpā ir savienoti ar mūsu īpaši izveidoto un patentēto tehniku. Kā arī šī tehnika ļauj vairākas reizes izņemt un ievietot slingā mazuli, katru reizi to nepārsienot no jauna. Slinga šalli var ļoti viegli pārvietot komplektā iekļautajā somā, kurā vēlāk var ievietot visu nepieciešamo, piemēram autiņus, ūdens pudelīti, lietussargu vai citas nepieciešamas lietas.

No malas tas izskatās ļoti stilīgi un gādīgi. Šalli var sasiet vairākos veidos, piemēram:

kabatiņa
šūpuļtīkls
mugursoma
dubultais satvērtiens.
 Cena:
49.90 €
54.90 €
Krāsa:  Kods:  
skaits:
Kā pasūtīt?

Preču attēliem un aprakstiem ir informatīva nozīme un parametros vai komplektācijās dažkārt mēdz būt kādas ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas. Pēc sīkākas informācijas jautāt pie preču pasūtīšanas.

© 2006-2017 mammy.lv
Mammy.lv ievietotās informācijas kopēšana, pārpublicēšana vai
izplatīšana bez mammy.lv atļaujas ir stingri aizliegta.